J.S. Hamilton Poland S.A. świadczy szeroki wachlarz profesjonalnych usług dla przemysłu, handlu, transportu, dystrybucji i składowania, w tym miedzy innymi:

  • szeroki zakres analiz laboratoryjnych żywności, farmaceutyków, kosmetyków i produktów chemii gospodarczej, opakowań, paliw ciekłych i stałych oraz chemikaliów,
  • badania próbek środowiskowych (wody, ścieków, odpadów, gleb itp.) oraz opracowywanie dokumentacji środowiskowej,
  • konsumenckie testy produktów,
  • ustalanie ilości i wagi towarów,
  • kontrole techniczne oraz nadzór nad terminowością wysyłek,
  • monitorowanie i badanie jakości paliw w obrocie hurtowym i detalicznym,
  • certyfikacja towarów eksportowanych do Rosji,
  • usługi audytorskie dla producentów i dystrybutorów żywności,
  • szkolenia.

Firma

J.S. Hamilton Poland S.A.

Ogłoszenie

Szef Projektu w Pracowni Kosmetologii

Stanowisko

Analityk

Miasto/województwo

Gdańsk

Publikacja

2017-05-31

Opis Firmy

J.S. HAMILTON POLAND S.A.  (www.hamilton.com.pl)
jest największą w Polsce firmą świadczącą niezależne usługi w zakresie badań i ekspertyz jakościowych, dysponującą siecią laboratoriów analitycznych.

W związku z otwarciem nowego laboratorium Badań Produktów Kosmetycznych w Gdańsku poszukujemy

Szef Projektu
w Pracowni Kosmetologii

Miejsce pracy: Gdańsk

Zakres obowiązków:

  • nadzór i przygotowywanie programów badawczych
  • kontakt z Klientem celem omówienia szczegółowych danych na temat realizowanego projektu
  • nadzór  merytoryczny nad personelem analitycznym w zakresie badań aplikacyjnych i aparaturowych przeprowadzanych w Pracowni Kosmetologii
  • nadzór nad treścią merytoryczną raportów z badań
  • śledzenie najnowszych trendów na płaszczyźnie badań kosmetyków i proponowanie optymalnych rozwiązań w zakresie rozwoju Pracowni
  • wdrażanie nowych metod badawczych

Od kandydatów oczekujemy:
  • wykształcenia wyższego kierunkowego (medyczne, farmaceutyczne, biologiczne, chemiczne, biotechnologiczne, nauk o zdrowiu)
  • obszernej wiedzy na temat fizjologii i badań aparaturowych skóry
  • kilkuletniego doświadczenia w przeprowadzaniu badań aparaturowych skóry
  • dobrej znajomość języka angielskiego
  • samodzielności w działaniu, doskonałej organizacji pracy
  • umiejętności pracy w zespole

Oferujemy:
  • liczne wyzwania i możliwość udziału w realizacji ciekawych projektów
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku badań laboratoryjnych
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwości rozwoju zawodowego
  • pakiet medyczny
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie do kart sportowych

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji zawierające CV, list motywacyjny.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi osobami. Informujemy, że nadesłanych dokumentów nie zwracamy.