J.S. Hamilton Poland S.A. świadczy szeroki wachlarz profesjonalnych usług dla przemysłu, handlu, transportu, dystrybucji i składowania, w tym miedzy innymi:

  • szeroki zakres analiz laboratoryjnych żywności, farmaceutyków, kosmetyków i produktów chemii gospodarczej, opakowań, paliw ciekłych i stałych oraz chemikaliów,
  • badania próbek środowiskowych (wody, ścieków, odpadów, gleb itp.) oraz opracowywanie dokumentacji środowiskowej,
  • konsumenckie testy produktów,
  • ustalanie ilości i wagi towarów,
  • kontrole techniczne oraz nadzór nad terminowością wysyłek,
  • monitorowanie i badanie jakości paliw w obrocie hurtowym i detalicznym,
  • certyfikacja towarów eksportowanych do Rosji,
  • usługi audytorskie dla producentów i dystrybutorów żywności,
  • szkolenia.

Firma

J.S. Hamilton Poland S.A.

Ogłoszenie

Próbobiorca

Stanowisko

Próbobiorca

Miasto/województwo

Gdynia (woj. pomorskie)
Tychy (woj. śląskie)
Poznań (woj. wielkopolskie)

Publikacja

2018-11-02

Opis Firmy

J.S. HAMILTON POLAND S.A.  (www.hamilton.com.pl)
jest największą w Polsce firmą świadczącą niezależne usługi w zakresie badań i ekspertyz jakościowych, dysponującą siecią laboratoriów analitycznych.

jest największą w Polsce firmą świadczącą niezależne usługi w zakresie badań i ekspertyz jakościowych,
dysponującą siecią laboratoriów analitycznych

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Próbobiorca
Miejsce pracy: Gdynia/Tychy/Poznań

Zakres obowiązków:
  • Pobieranie i transportowanie próbek do badań zgodnie z obowiązującymi normami, procedurami badawczymi, instrukcjami,
  • Wykonywanie podstawowych pomiarów i badań terenowych,
  • Prowadzenie zapisów technicznych dotyczących pobierania próbek oraz pomiarów i badań terenowych,
  • Dbanie o sprzęt, wyposażenie pomiarowe i pomocnicze,
  • Budowanie i utrzymywanie kontaktów z dotychczasowymi klientami

Od kandydatów oczekujemy:
  • Wykształcenia min. średniego,
  • Minimum rocznego doświadczenia w poborze próbek,
  • Znajomości technik pobierania próbek wód, ścieków, gleb, odpadów,
  • Znajomości normy ISO 17025,
  • Systematyczności i dobrej organizacji pracy,
  • Umiejętności budowania i utrzymywania dobrych relacji z klientem,
  • Nastawienie na realizację celów,
  • Prawa jazdy kat. B (warunek konieczny)
  • Dyspozycyjności i gotowości do codziennych wyjazdów.

Oferujemy:
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Szereg benefitów tj. dopłata do karty Multisport, ZFŚS (m.in. wczasy pod gruszą, bony świąteczne, dofinansowanie do okularów)
  • Bezpłatną opiekę medyczną,
  • Prywatne ubezpieczenie,
  • Podnoszenie swoich kwalifikacji poprzez szkolenia (w tym e-learningowe)
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon)

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Aplikacje prosimy wysyłać za pomocą przycisku „APLIKUJ”.