J.S. Hamilton Poland S.A. świadczy szeroki wachlarz profesjonalnych usług dla przemysłu, handlu, transportu, dystrybucji i składowania, w tym miedzy innymi:

  • szeroki zakres analiz laboratoryjnych żywności, farmaceutyków, kosmetyków i produktów chemii gospodarczej, opakowań, paliw ciekłych i stałych oraz chemikaliów,
  • badania próbek środowiskowych (wody, ścieków, odpadów, gleb itp.) oraz opracowywanie dokumentacji środowiskowej,
  • konsumenckie testy produktów,
  • ustalanie ilości i wagi towarów,
  • kontrole techniczne oraz nadzór nad terminowością wysyłek,
  • monitorowanie i badanie jakości paliw w obrocie hurtowym i detalicznym,
  • certyfikacja towarów eksportowanych do Rosji,
  • usługi audytorskie dla producentów i dystrybutorów żywności,
  • szkolenia.

Firma

J.S. Hamilton Poland S.A.

Ogłoszenie

Pomoc laboratoryjna

Miasto/województwo

Gdynia

Publikacja

2017-09-05

Opis Firmy

J.S. HAMILTON POLAND S.A.  (www.hamilton.com.pl)
jest największą w Polsce firmą świadczącą niezależne usługi w zakresie badań i ekspertyz jakościowych, dysponującą siecią laboratoriów analitycznych.
Pomoc Laboratoryjna
miejsce pracy: Gdynia

Zakres obowiązków:
  • nadzór nad prawidłowym przepływem zarejestrowanych próbek
  • dzielenie, roznoszenie i zapewnienie odpowiedniego przechowywania próbek
  • przygotowywanie próbek spożywczych do badań laboratoryjnych
  • ocena stanu i przydatności próbek do analiz
  • współpraca z innymi działami w firmie
  • nadzorowanie badań próbek przechowalniczych

Od kandydatów oczekujemy:
  • wykształcenie zawodowe/średnie
  • umiejętności pracy w zespole
  • dyspozycyjności

Oferujemy:
  • umowę zlecenie
  • dofinansowanie do karty sportowej
  • ubezpieczenie na życie
  • pracę w młodym i przyjaznym zespole