J.S. Hamilton Poland S.A. świadczy szeroki wachlarz profesjonalnych usług dla przemysłu, handlu, transportu, dystrybucji i składowania, w tym miedzy innymi:

  • szeroki zakres analiz laboratoryjnych żywności, farmaceutyków, kosmetyków i produktów chemii gospodarczej, opakowań, paliw ciekłych i stałych oraz chemikaliów,
  • badania próbek środowiskowych (wody, ścieków, odpadów, gleb itp.) oraz opracowywanie dokumentacji środowiskowej,
  • konsumenckie testy produktów,
  • ustalanie ilości i wagi towarów,
  • kontrole techniczne oraz nadzór nad terminowością wysyłek,
  • monitorowanie i badanie jakości paliw w obrocie hurtowym i detalicznym,
  • certyfikacja towarów eksportowanych do Rosji,
  • usługi audytorskie dla producentów i dystrybutorów żywności,
  • szkolenia.

Firma

J.S. Hamilton Poland S.A.

Ogłoszenie

Asystent ds. Obsługi Klienta

Stanowisko

Asystent

Miasto/województwo

Szczecin (woj. zachodniopomorskie)
Poznań (woj. wielkopolskie)
Warszawa (woj. mazowieckie)

Publikacja

2018-12-07

Opis Firmy

J.S. HAMILTON POLAND S.A.  (www.hamilton.com.pl)
jest największą w Polsce firmą świadczącą niezależne usługi w zakresie badań i ekspertyz jakościowych, dysponującą siecią laboratoriów analitycznych.
jest największą w Polsce firmą świadczącą niezależne usługi w zakresie badań i ekspertyz jakościowych,
dysponującą siecią laboratoriów analitycznych.
Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań/ Szczecin/ Warszawa

Zakres obowiązków:
  • pełna opieka nad Klientem - od zapoznania się z potrzebami, poprzez przygotowanie oferty i monitorowanie przebiegu zamówienia do fakturowania,
  • prowadzenie korespondencji i rozmów z klientami,
  • wprowadzanie danych do systemu,
  • czynności wspierające dział sprzedaży (przygotowywanie materiałów marketingowych, prezentacji Power Point, reprezentowanie firmy na targach),
  • współpraca z różnymi działami wewnątrz firmy.

Od kandydatów oczekujemy:
  • doświadczenia w bezpośredniej obsłudze klienta,
  • mile widziane wykształcenie rolnicze, chemiczne, biologiczne, itp.
  • umiejętności prowadzenia rozmów telefonicznych,
  • doskonałej organizacji pracy, dokładności, sumienności,
  • biegłego posługiwania się komputerem,
  • gotowość do nauki, chęć ciągłego rozwoju zawodowego.

Oferujemy:
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
  • przyjazną atmosferę w doświadczonym zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • prywatny pakiet medyczny,
  • darmowe ubezpieczenie na życie,
  • dofinansowanie do kart sportowych,
  • ZFŚS (wczasy pod gruszą, bony okilicznościowe, dofinansowanie do okularów itp. )

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesłanie CV
za pomocą przycisku Aplikuj.