J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o. świadczy szeroki wachlarz profesjonalnych usług dla przemysłu, handlu, transportu, dystrybucji i składowania, w tym miedzy innymi:

  • szeroki zakres analiz laboratoryjnych żywności, farmaceutyków, kosmetyków i produktów chemii gospodarczej, opakowań, paliw ciekłych i stałych oraz chemikaliów,
  • badania próbek środowiskowych (wody, ścieków, odpadów, gleb itp.) oraz opracowywanie dokumentacji środowiskowej,
  • konsumenckie testy produktów,
  • ustalanie ilości i wagi towarów,
  • kontrole techniczne oraz nadzór nad terminowością wysyłek,
  • monitorowanie i badanie jakości paliw w obrocie hurtowym i detalicznym,
  • certyfikacja towarów eksportowanych do Rosji,
  • usługi audytorskie dla producentów i dystrybutorów żywności,
  • szkolenia.

Firma

J.S. Hamilton Poland S.A.

Analityk - Specjalista ds. analiz pozostałości pestycydów - Słomczyn

Miasto/województwo

Słomczyn

Publikacja

2019-07-04

Opis Firmy

<div> <div style=\\\\"line-height: normal; color: rgb(0, 0, 0); font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: 12px; text-align: center;\\\\"><strong>J.S. HAMILTON POLAND Sp. z o.o. </strong>(www.hamilton.com.pl)</div> <div style=\\\\"line-height: normal; color: rgb(0, 0, 0); font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: 12px; text-align: center;\\\\">jest największą w Polsce firmą świadczącą niezależne usługi w zakresie badań i ekspertyz jakościowych, dysponującą siecią laboratoriów analitycznych.</div> </div>
Hamilton UO - Technologia to nowoczesne laboratorium z wysoko wykwalifikowanym personelem naukowym, dysponuje również nowoczesnym sprzętem laboratoryjnym, który zapewnia wysokie standardy otrzymywanych wyników analiz. Jesteśmy firmą z polskim kapitałem, przygotowaną na wysokie wymagania rynku rolno-spożywczego, a także wychodzącą naprzeciw zmianom w europejskich normach odnoszących się do handlu i eksportu artykułami rolno-spożywczymi. Jesteśmy zlokalizowani w samym sercu zagłębia sadowniczego w Polsce i Europie, słynącym z tradycji produkcji sadowniczej.

Analityk - Specjalista ds. analiz pozostałości pestycydów
miejsce pracy: Słomczyn koło Grójca

Opis stanowiska:

  • prowadzenie analiz laboratoryjnych technikami chromatograficznymi LCMSMS i GCMSMS
  • przeprowadzanie badań żywności i oznaczeń metodami instrumentalnymi
  • opracowywanie i interpretacja wyników badań oraz tworzenie sprawozdań
  • realizacja programu sterowania jakością badań w laboratorium
  • walidacja analiz wykonywanych przez laboratorium
  • nadzór nad wyposażeniem kontrolnym i pomiarowym
  • samodzielna obsługa sprzętu, w tym kalibracja oraz sprawdzanie urządzeń

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe – w zakresie związanym z chemią, technologią żywności lub pokrewnym
  • minimum dwa lata doświadczenia w wykonywaniu analiz metodami instrumentalnymi
  • znajomość chromatografii cieczowej i gazowej
  • znajomość metod przygotowania prób z różnych matryc i metod analiz chromatograficznych
  • znajomość zagadnień związanych ze sterowaniem jakością w laboratorium akredytowanym
  • znajomość wymagań normy PN-EN ISO/IEC 17025
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • odpowiedzialność za wykonywane zadania
  • samodzielność i dobra organizacja pracy
  • elastyczność i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole
  • możliwości rozwoju i podnoszenia własnych kwalifikacji
  • pracę na pełen etat (umowa o pracę) w akredytowanym laboratorium w strukturze stabilnej
  • przyjazną atmosferę pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi osobami.