J.S. Hamilton Poland S.A. świadczy szeroki wachlarz profesjonalnych usług dla przemysłu, handlu, transportu, dystrybucji i składowania, w tym miedzy innymi:

  • szeroki zakres analiz laboratoryjnych żywności, farmaceutyków, kosmetyków i produktów chemii gospodarczej, opakowań, paliw ciekłych i stałych oraz chemikaliów,
  • badania próbek środowiskowych (wody, ścieków, odpadów, gleb itp.) oraz opracowywanie dokumentacji środowiskowej,
  • konsumenckie testy produktów,
  • ustalanie ilości i wagi towarów,
  • kontrole techniczne oraz nadzór nad terminowością wysyłek,
  • monitorowanie i badanie jakości paliw w obrocie hurtowym i detalicznym,
  • certyfikacja towarów eksportowanych do Rosji,
  • usługi audytorskie dla producentów i dystrybutorów żywności,
  • szkolenia.

Firma

J.S. Hamilton Poland S.A.

Ogłoszenie

Młodsza/y Księgowa/y

Stanowisko

Kięgowa

Miasto/województwo

Gdynia

Publikacja

2019-03-15

Opis Firmy

J.S. HAMILTON POLAND Sp. z o.o..  (www.hamilton.com.pl)
jest największą w Polsce firmą świadczącą niezależne usługi w zakresie badań i ekspertyz jakościowych, dysponującą siecią laboratoriów analitycznych.

J.S. HAMILTON POLAND S.A.  (www.hamilton.com.pl)

jest największą w Polsce firmą świadczącą niezależne usługi w zakresie badań i ekspertyz jakościowych, dysponującą siecią laboratoriów analitycznych.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Młodsza/y księgowa/y

Miejsce pracy: Gdynia

Zakres obowiązków:

  • obsługa rachunków  bankowych, przygotowywanie przelewów i zestawień do płatności
  • uzgadnianie i rozliczanie kont rozrachunkowych
  • uzgadnianie sald z kontrahentami
  • weryfikacja i księgowanie faktur sprzedaży
  • naliczanie i księgowanie delegacji krajowych i zagranicznych
  • weryfikacja zapisów na kontach księgowych
  • bieżąca współpraca z Główną Księgową w zakresie obsługi finansowo-księgowej.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego kierunkowego (ekonomia, rachunkowość, finanse)
  • dobrej znajomości języka angielskiego
  • umiejętności pracy zespołowej
  • samodzielności, rzetelności, zaangażowania w wykonywaną pracę

Oferujemy:

  • interesującą pracę w doświadczonym zespole
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie do kart sportowych

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji (CV) za pomocą opcji: APLIKUJ