J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o. świadczy szeroki wachlarz profesjonalnych usług dla przemysłu, handlu, transportu, dystrybucji i składowania, w tym miedzy innymi:

  • szeroki zakres analiz laboratoryjnych żywności, farmaceutyków, kosmetyków i produktów chemii gospodarczej, opakowań, paliw ciekłych i stałych oraz chemikaliów,
  • badania próbek środowiskowych (wody, ścieków, odpadów, gleb itp.) oraz opracowywanie dokumentacji środowiskowej,
  • konsumenckie testy produktów,
  • ustalanie ilości i wagi towarów,
  • kontrole techniczne oraz nadzór nad terminowością wysyłek,
  • monitorowanie i badanie jakości paliw w obrocie hurtowym i detalicznym,
  • certyfikacja towarów eksportowanych do Rosji,
  • usługi audytorskie dla producentów i dystrybutorów żywności,
  • szkolenia.

Firma

J.S. Hamilton Poland S.A.

Ogłoszenie

Próbkobiorca Tychy

Miasto/województwo

Tychy

Publikacja

2019-09-11

Opis Firmy

<div> <div style=\\\\"line-height: normal; color: rgb(0, 0, 0); font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: 12px; text-align: center;\\\\"><strong>J.S. HAMILTON POLAND Sp. z o.o. </strong>(www.hamilton.com.pl)</div> <div style=\\\\"line-height: normal; color: rgb(0, 0, 0); font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: 12px; text-align: center;\\\\">jest największą w Polsce firmą świadczącą niezależne usługi w zakresie badań i ekspertyz jakościowych, dysponującą siecią laboratoriów analitycznych.</div> </div>

J.S. HAMILTON POLAND Sp. z o.o.  (www.hamilton.com.pl)
jest największą w Polsce firmą świadczącą niezależne usługi w zakresie badań i ekspertyz jakościowych,
dysponującą siecią laboratoriów analitycznych

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Próbobiorca
Miejsce pracy: Tychy

Zakres obowiązków:
  • pobieranie i transportowanie próbek do badań zgodnie z obowiązującymi normami
  • powadzenie zapisów technicznych dotyczących pobierania próbek oraz pomiarów i badań terenowych
  • dbanie o sprzęt, wyposażenie pomiarowe i pomocnicze
  • budowanie i utrzymywanie kontaktów z dotychczasowymi klientami

Od kandydatów oczekujemy:
  • wykształcenia min. średniego
  • doświadczenie w pobieraniu próbek mile widziane
  • systematyczności i dobrej organizacji pracy
  • umiejętności budowania i utrzymywania dobrych relacji z klientem
  • prawa jazdy kat. B (warunek konieczny)
  • dyspozycyjności i gotowości do codziennych wyjazdów (około 200 km od bazy)

Oferujemy:
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub zlecenie
  • podnoszenie swoich kwalifikacji poprzez szkolenia (w tym e-learningowe)
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon)

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Aplikacje prosimy wysyłać za pomocą przycisku „APLIKUJ”.